Novinky

21.03.2013

Predaj a prezentácia Kopačiek NIKE priamo v kluboch

Dneškom sme zahájili našej "jarnej tour" po kluboch, v ktorých budeme prezentovať a predávať kopačky NIKE priamo z našej "pojazdné predajne". Rozpis termínov nájdete na http://www.sportmade.cz/prezentace-kopacek.

08.10.2012

Vďaka Sportmade 3 dni po Kovalčukovi aj Ovečkin

Iba 3 dni po tlačovej konferecnii s Iljom Kovalčkom predstúpila pred novinárov dalšia hokejová celebrita, vyhlásený kanonier a kapitán Washingtonu Capitals Alexander Ovečkin. Sportmade tímu na čele s Jaroslavom Zídkom, sa podarilo vyjednať s vedením Dynama Moskva 20 minút na stretnutie so zástupcami médií. Spolu s Ovečkinom sa na tlačovej konferencii v pražskom hoteli Courtyard by Marriott predstavil aj hlavný tréner úradujúcich šampiónov KHL Oleg Znarok.

05.10.2012

Sportmade predstavil hviezdy SKA Petrohrad

Zástupcovia hviezdneho tímu z KHL SKA Petrohrad na čele s kapitánom Iljom Kovalčukom vystúpili v piatok 5.októbra o 20.00 v pražskom hoteli Boscolo pred zástupcov médií na tlačovej konferencii organizovanej spoločnosťou Sportmade. Viac ako 30 minútového stretnutia s médiami sa za tím SKA Petrohrad zúčastnili hráči Ilja Kovalčuk a Petr Průcha, hlavný tréner Miloš Říha a generálny manažér Alexej Kasatonov. Hlavnú zásluhu na zorganizovaní tlačovej konferencie má nový člen Sportmade tímu, pán Jaroslav Zídek, dlhoročný hráčsky agent Jaromíra Jágra pre KHL a dalších špičkových českých hokejistov.

25.09.2012

Zápasové vybavenie pre LP Domino Bratislava

Pre futbalový klub LP Domino Bratislava pripravujeme štyri kolekcie zápasového oblečenia Nike pre mužov, dorast a žiakov.

18.09.2012

FBC Liberec v nových súpravách Nike od Sportmade

Florbalový klub z mesta pod Ještedom, FBC Liberec, oblečieme do nových teplákových súprav od Nike z najnovšej kolekcie. Súprava je zložená z Found 12 Poly Jacket a Sideline Poly Pant v čierno-bielej farbe a je určená pre „A“ tím a aj mládež.

03.09.2012

Spustili sme webové stránky

Dnes sme spustili nové webové stránky Sportmade. Cieľom stránok je informovať vedenia klubov o našom širokom portfóliu produktov a služieb.